duminică, 29 aprilie 2012

ECHIPA NU JOACA NIMIC...

Echipa a pierdut sambata la ocupanta locului doi al seriei Victoria Lehliu. Primul gol al partidei a fost marcat in munutul 14 din lovitura de la 11 metri, dupa un fault facut de Vlad L. la nr.9 de la echipa oaspete. In minutul 31 oaspetii se desprind pe tabele de marcaj (nu avem asa ceva) dupa o pasa excelenta de pe partea stanga un atacant al ec hipei din Lehliu este gasit nemarcat si suteaza imparabil pentru portarul nostru. scor la pauza 0-2. A doua repriza incepe in aceiasi nota, ai nostri nu au puterea de a pune probleme in atac, echipa este rupta in doua, se dau multe pase gresite. Golul nr.3 al echipei aspete este marcat in minutul 60 in urma unei patrunderi pe partea dreapta.Ai nostri se arunca in atac incercand golul de onoare, dar cei care marcheaza sunt tot oaspetii prin nr.9 in urma unui contra atac.
   Echipa:Dumitru, Anton G. (min.45 Chita), Costea, Dimancea, Marin M., Vlad L., Anton M, Constantin (min. 60 Anton T), Musat (min. 53 Minea) Dumitrache, Scarlat